Eliška Barnetová

Na naši svatbu jsem se hrozně těšila a velice důkladně projížděla různá videa. Dostala jsem od známé doporučení na Patrika. Ty krásné barvy, úžasný zvuk, dokonalé záběry… no prostě mi hned bylo jasné, že ho chci na naší svatbě. Po prvním telefonátu jsme se domluvili na detailech a krátké schůzce, kde jsem byla moc mile překvapena přístupem a velkou chutí do práce, kterou měl. V náš svatební den se stále usmíval, a to i ve 40 °C vedru, které nás ve svatební den trápilo. Natočil vše, co bylo třeba a s ničím neměl sebemenší problém. Jakmile nám poslal výsledné svatební video, byla jsem nadšená, takovou dokonalost a nádheru jsem si ani nedovedla představit! Děkujeme!

Eliška Barnetová
Zuzana Lidáková

Velmi profesionální, zkušený a skvělý přístup. Při natáčení jsme se nasmáli, vše bylo spontánní a přirozené. Určitě doporučuji.

Zuzana Lindáková
29.4.2022 Nela a Tomáš

Patrik was amazing! We had a good feeling from the start. He was very professional, easy going with a can do attitude. Very friendly approach with a smile on his face. Most importantly, he captured every part of our day with everyone in it! We love our video and can't stop watching it!!! Happy we chose him. Thank you so much, Patrik.

Nela & Tomas Vagai

Hana Krejčiříková

Luxusní video! Paťu znám už delší dobu i mimo prostředí kamery a jako člověka si ho moc vážím, proto jsem byla přesvědčena, že výsledek bude perfektní. Třešničkou na dortu nám byla dána možnost využití sestříhání videa a výběr hudby Markem Hořavou, který dodal videu neuvěřitelnou atmosféru.

Hana Krejčiříková
Kamil a Monika Filo

Absolutní spokojenost! Smysl pro detail, všudypřítomnost, která vás nijak neruší. Příjemné vystupování a přátelský přístup nás mile překvapil. Nad očekávaní bylo také perfektně propracované video s hudbou, která je ušitá na míru. Vzpomínka na svatební den by měla být zachována po celý život a je třeba ji vložit do správných rukou, v tomto případě jsme zvolili tu pravou osobu. Díky moc.

Kamil Filo
Dominika a Jirka

Chtěli bychom moc poděkovat Patrikovi i Markovi za jejich práci a hlavně přístup. Patrika jsme si vybrali jako našeho svatebního kameramana a musím říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí. Vybrat kameramana byl pro nás nejtěžší oříšek, protože jsme věděli, že díky videu se budeme stále vracet do našeho dne. Pokud nechcete stydlivé a nucené natáčení, tak určitě zvolte Patrika. Moc vám děkuji za odvedenou práci kluci, jak za kamerou, tak i ve střižně, moc děkujeme za zvěčnění našeho dne.

Dominika Vlachová